שלח לחבר
דף הבית > עדים מומחים

עדים מומחים

יובל זילברשטיין
2
רואי חשבון
יובל זילברשטיין
סה''כ הליכים בתקדין
בהם השתתף המומחה - 0

רו"ח יובל זילברשטיין שותף מייסד ומנכ"ל בפירמת הייעוץ פרומתאוס. הפירמה מונה 20 שותפים ועובדים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר. רו"ח זילברשטיין הינו מומחה בעל למעלה מ-20 שנות ניסיון בביצוע הערכות שווי, ניתוח דוחות כספיים וביצוע עבודות ייעוץ כלכלי מסוגים שונים ומגוונים ברמת מורכבות גבוהה עבור משרדי ממשלה, חברות, ארגונים, מוסדות ציבוריים ועסקים במגוון רחב של ענפי משק.
לרו"ח זילברשטיין תואר מוסמך בהצטיינות במנהל עסקים (התמחות במימון, בנקאות ויזום עסקים) מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים והוא בוגר החוג לחשבונאות וכלכלה באוניברסיטה העברית בירושלים.
לפני ייסוד פרומתאוס, שימש כשותף מייסד והכלכלן הראשי בפירמת הייעוץ גיזה זינגר אבן בע"מ. במסגרת תפקידיו ביצע מאות הערכות שווי וניתוחים כלכליים של חברות עסקיות והכין חוות דעת מומחה לבתי משפט, לרבות חוות דעת מומחה על פי מינוי מטעם בית המשפט, בין היתר בתחומים של ניתוח דוחות כספיים והערכת שווי חברות.
לפני כן שימש כרואה חשבון בכיר בפירמת ראיית החשבון PWC, אחת מארבע פירמות ראית החשבון הגדולות בעולם ("ה-("Big 4.
רו"ח זילברשטיין חבר בלשכת רואי החשבון בישראל ומעביר הרצאות והשתלמויות לחברי לשכת רואי חשבון וארגונים מקצועיים וחברות עסקיות בתחומי הערכת שווי וניתוח עסקי. בנוסף חבר בפורום שווי הוגן של המרכז הבינתחומי, חבר בוועדת הערכות שווי של לשכת רואי חשבון בישראל, חבר באיגוד הישראלי לכלכלנים עסקיים וחבר בוועדת המסים של האגודה הישראלית להערכות שווי ומרצה במספר מוסדות אקדמיים מובילים בתחומים אלו. כמו כן, פרסם מאמרים מקצועיים ב"ביטאון רואי חשבון", ב"תאגידים - כתב עת משפטי לענייני תאגידים, ניירות ערך והגבלים עסקיים", "רבעון לבנקאות" ובעיתונות הכלכלית.
רו"ח יובל זילברשטיין מונה על ידי שופטי בית המשפט הכלכלי ליועצם הכלכלי בתיקים מורכבים רבים, וזוכה להערכה רבה. כך למשל, כבוד השופט כבוב ציין באחד מפסקי הדין את חוות הדעת שהוכנה על ידי רו"ח זילברשטיין וכתב כי היא "מקיפה ומנומקת לעילא" ובהמשך ציין כי מדובר ב"עבודה מקצועית ויסודית לעילא" (פסק דין פרחי נגד אטלס, סעיף 52 ). בפס"ד אחר, כתב כבוד השופט כבוב כי עבודתו של יובל זילברשטיין היתה "מקצועית, ברורה ומנומקת" (פס"ד כהן נגד כהן, סעיף 7).
צוות פרומתאוס ייעוץ כלכלי מתמחה בליווי עסקי-כלכלי בקשר עם הליכים משפטיים ורגולטוריים, כולל הכנת חוות דעת כלכליות ועסקיות ומתן עדות מומחה. מנכ"ל הפירמה, רו"ח יובל זילברשטיין, מנהל את הפעילות ומופיע בבתי משפט כעד מומחה.

ציון לקוחות
דירוג איכות
דירוג מחיר
חוות דעת אחרונות של לקוחות
לחוות דעת נוספות >>
ת"א (תל אביב) 24732-07-16 - שלמה בן אברהם נ' ולדימיר דיאצ'נקו
כבוד השופטת אפרת בוסני
בפרוטוקול הדיון מיום 5.3.2019 ובהיעדר התנגדות מטעם מי מהצדדים לזהות המומחה שהוצע, אני ממנה כמומחה בית המשפט את רו"ח יובל זילברשטיין - פרומתאוס ייעוץ כלכלי (מייל: yuval@pfa.co.il; נייד: 052-5981112; טל' משרד: 03-5617801) (להלן: "המומחה") למתן חוות דעת בשאלת הנזק הכלכלי הנטען בכתב התביעה שכנגד.
המומחה יודיע לבית המשפט עד ליום 30.3.2019 אם הוא יכול לקבל על עצמו את המינוי, אם אין לו היכרות קודמת עם מי מהצדדים, ואם הוא יכול לעמוד בלוח הזמנים שקבעתי.
הצדדים יעבירו למומחה בתוך 14 יום את כתבי הטענות,...
15/3/2019
ת"צ (תל אביב) 55436-01-17 - יוסף שם טוב נ' יצוא חברה להשקעות בעמ
כבוד השופטת רות רונן
1. בקשה לאישור הסכם פשרה בתביעה ייצוגית.
2. המבקש הגיש נגד המשיבה (שתכונה להלן: "החברה") תביעה ובקשה לאישורה כתביעה ייצוגית.
יצוין בקצרה כי עניינן של הבקשה והתביעה הוא בטענות שהמבקש העלה לגבי ניהול החברה. המבקש טען בין היתר כי העסק היחיד של החברה הוא אחזקה של בנק ירושלים, וכי למרות זאת הוצאותיה הן מוגזמות. לגישת המבקש, מנגנון ההוצאות המנופח של החברה נועד להעביר כספים מקופת החברה לידי בעלי השליטה בה, כאשר הוא ציין כי חלק מהוצאות החברה משולמות לבעלי השליטה בה ובני משפחתם. כן צוין כי החברה לא...
12/2/2019
ת"א (תל אביב) 18362-03-17 - חיים לב פלר נ' טמבור בע"מ
כבוד השופט נמרוד אשכול
בעים הגישו בקשה לגילוי ועיון במסמכים ובה ביקשו את המסמכים הבאים: /
בנושא זה עוד ציינו כי בהתאם לפסיקה הנוהגת גילוי המסמכים נועד לצדדים לאפשר דיון בקלפים פתוחים (רע"א 6546/94 בנק אגוד לישראל נ' הנרי אזולאי (פורסם בנבו); וכן ציטטו את כב' השופט עמית במאמרו בעניין קבילות, סודיות וחסיון כמפורט בספר אורי קיטאי, הוצאת נבו, עמ' 247; כן הסתמכו בנושא על רע"א 4234/05 בנק המזרחי בע"מ נ' רונית פלץ (פורסם בתקדין)).
הנתבעת השיבה כי מדובר בבקשה שהוגשה שלא בתום לב ובידיים לא נקיות, תוך ניסיון לקבלת סעד שהמבקשים...
26/11/2018
ת"א (מרכז) 38000-04-16 - סינימה סאונד בע"מ נ' עדי רותם
כבוד השופטת הדס עובדיה
בהמשך להודעת הצדדים ולבקשתם ראיתי לנכון למנות את רו"ח יובל זילברשטיין - פרומתאוס ייעוץ כלכלי בע"מ, מרחוב קרמניצקי 14 תל-אביב (טל': 03-5617801), כמומחה מטעם בית המשפט לבחינת ההתחשבנות בין התובעים לנתבע 1 עם סיום השותפות בין הצדדים בהודעת ב"כ התובעים על סיום השותפות על פי סעיף 41.3 לפקודת השותפיות, נספח 6 לכתב התביעה.
2. המומחה רשאי לבקש והצדדים ימציאו לעיונו מסמכים רלוונטיים לצורך ביצוע ההתחשבנות והוא רשאי להיפגש לפי ראות עיניו עם הצדדים ו/או לחוד.
3. המומחה מתבקש לערוך את חוות דעתו ולהגישה...
29/10/2018
פר"ק (מרכז) 17763-03-18 - טקסס אינסטרומנטס ישראל בע"מ נ' משרד המשפטים - רשם החברות
כבוד השופט בנימין ארנון
י, מהות הבקשה והנימוקים לקבלתה
1. מונחת לפני בקשתה של המבקשת לאשר לה חלוקה שאינה מקיימת את "מבחן הרווח" הקבוע בסעיף 302 בחוק החברות. בגדר הבקשה מבקשת המבקשת מבית המשפט לאשר לה לבצע חלוקה בסכום של 42,500,000 דולר ארה"ב (להלן: "סכום החלוקה") לבעלת המניות היחידה של המבקשת, Texas Instruments Singapore Pte LTD (להלן: "החלוקה" ו"טקסס סינגפור" בהתאמה).
את החלוקה המבוקשת מבקשת המבקשת לבצע בדרך של מחיקה חשבונאית (ולא תזרימית) של סכום החוב אשר טקסס סינגפור חייבת לה.
17/10/2018
רשימה מלאה >>
תקדין
תקדין בטוויטר
/HashavimCmsFiles/images/banners/300x300-baner-commit.png
עורכי דין/בעלי מקצוע עוד
19 | S:87